Kontakt

QBIS Business Systems

Telefon: 031-10 70 60
E-mail: info@qbis.se

Adress:
Södra Gubberogatan 8
416 63 Göteborg

Hör av dig – vi vill prata med dig

Det finns många sätt att komma i kontakt med oss. Välj vad som passar dig bäst. Är du i närheten är du alltid varmt välkommen in till oss. Vi sitter i fräscha lokaler i Gårda i Göteborg. Här på översta våningen har vi en fantastisk utsikt över staden och alltid gott kaffe redo.

Skicka ett meddelande

Namn*

E-post*

Telefon

Meddelande

Möt vårt team

På QBIS finns en mängd kunniga medarbetare från många olika branscher. Vi har erfarna IT-specialister som utvecklar och implementerar systemet, en support med finurliga och hjälpsamma produktexperter och ett dedikerat sälj- och marknadsteam som finns där för att hjälpa dig hitta bästa lösningen.

Vi arbetar tillsammans för att leverera smarta lösningar i världsklass. Vår passion är projekthantering, tidsredovisning, CRM, ärendehantering och nöjda kunder.


Sales & Marketing

Johan Walli

Johan Walli

Sales Manager

031-383 50 92
johan.walli@qbis.se

Fredrik Lindström

Fredrik Lindström

Account Manager

031-61 41 60
fredrik.lindstrom@qbis.se

Ellinor Collin

Ellinor Collin

Account Manager

031-383 50 91
ellinor.collin@qbis.se

Mats Hovde

Mats Hovde

Account Manager

031-61 41 65
mats.hovde@qbis.se

Matilda Hellgren

Matilda Hellgren

Account Manager

031-61 41 55
matilda.hellgren@qbis.se

Peter Cervin

Peter Cervin

Partner Manager

031-61 41 56
peter.cervin@qbis.se

Andrew Johnston

Andrew Johnston

Product Manager

031-10 70 60
andrew.johnston@qbis.se

Fredrik Andrén

Fredrik Andrén

Project Manager

031-10 70 60
fredrik.andren@qbis.se

Johanna Unger

Johanna Unger

Marknadskommunikatör

031-383 50 90
johanna.unger@qbis.se

Operations

Markus Franke

Markus Franke

Produktspecialist

031-61 41 54
markus.franke@qbis.se

Christina Sandblom

Christina Sandblom

Ekonomi

031-10 70 60
christina.sandblom@qbis.se

Software development

Martin Augustsson

Martin Augustsson

Utvecklingschef

031-61 41 62
martin.augustsson@qbis.se

Can Peskersoy

Can Peskersoy

Utvecklare

031-10 70 60
can.peskersoy@qbis.se

Karl Johan Moberg

Karl Johan Moberg

Utvecklare

031-10 70 60
kamo@qbis.se

Lars-Ove Johansson

Lars-Ove Johansson

Utvecklare

031-10 70 60
larsove.johansson@qbis.se

Tomas Andersson

Tomas Andersson

Utvecklare

031-10 70 60
tomas.andersson@qbis.se

Yu Geng

Yu Geng

Utvecklare

031-10 70 60
yu.geng@qbis.se

Vi sitter i Göteborg men arbetar över hela landet